دانشجویان دانشگاه علامه رفیعی
 
قالب وبلاگ
موسیقی زمینه
بازدید کل از مرداد 91
سلام

دانشجوياني که در سيستم مديريت پروژه استاد پروژه شان مشخص شده، با مشورت و توافق استاد راهنماي مربوطه روي موضوع بهتره کار خودشون رو شروع کنند.

البته حتما موضوع رو با بنده از طريق ايميل فيکس کنيد که حتما مورد تاييد باشه.

بهرحال تا 17 فروردين فرصت داريد موضوع رو نهايي کنيد با استاد راهنما و بنده.

چه دانشجوياني که الان شروع به کار مي کنند و چه دوستاني که تا 17 مي خواهند بررسي کنند موضوع رو بايستي روز 17 يک فايل تايپ شده مختصري راجع به پروژه و اهداف کار در محيط word شامل عنوان پروژه به شکل دقيق و جزيي و يک پاراگراف حداکثر 10 سطر با فونت 14 به بنده تحويل دهند. همچنين نسخه پرينت شده از فايل را به امضاي استاد راهنما برسانند و در همان روز تحويل دهند.

بهترين فرصت براي تعيين موضوع و فيک شدن اون در همين روزها تا 13 فروردينه. ايميل اساتيد در وبلاگ موجوده.

http://mshafieirad.blogfa.com/cat-20.aspx

حتما راجع به فيکس شدن موضوع به من ايميل بديد و خودتون موضوع مشخص نکنيد. اون فايل رو تو همين تعطيلات با کمک استاد راهنما آماده کنيد  و ايميل کنيد خيلي بهتره. من هم بررسي مي کنم و با استاد ها تماس مي گيرم و نهايي مي کنم.


دوستاني که قرار هست دونفره کار کنند هم بايستي با من هماهنگ کنند تا موضوع بررسي بشه و موضوع قابليت کار 2 نفره رو داشته باشه. چه ساخت چه شبيه سازي و چه تحقيقاتي.

موضوعات تحقيقاتي به شرطي قابل قبوله که از اون مقاله استخراج بشه. در حد کنفرانس مهندسي برق ايران يا بالاتر. بهتره بريد سراع ساخت و شبيه سازي ترجيحا و بعد از اون شبيه سازي محض.

اين رو هم بگم. عجيبه بعضي ها ساخت رو بدون شبيه سازي مي خواهند انجام بدهند. مگه ميشه کار تخصصي علمي ساخت شبيه سازي نخواد!؟؟

دوستاني هم که در سيستم ثبت نام نکردند و به بنده هم مراجعه نکردند و حتي جواب ايميل من و تماس دانشگاه رو ندادند درس پروژه شان حذف ميشه. بقيه دوستان که هماهنگ کرده بودند مشکلي ندارند و بعد از تعطيلات در سيستم اطلاعاتشون ثبت ميشه.

موفق باشيد.

[ شنبه 27 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]

سلام به همه دوستان عزیزم

 

طبق تصمیم و مصوبه امروز مسئولین دانشگاه، کلاس های 4 و 5 شنبه تشکیل نمیشه. این هم اطلاعیه ای که تو سایت دانشگاه ثبت شده :

 

http://188.159.13.177/News.aspx?id=136

 

كليه كلاسهاي روز چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار نمي گردد وكلاسهاي جبراني بعد از تعطيلات نوروز توسط اساتيد محترم برگزار خواهد شد.

 

 

همه شما دیدید که بنده خودم تا آخرین لحظه اصرار به تشکیل کلاس ها داشتم ولی شرایط متاسفانه از طرف دانشجویان عزیز با عدم حضورشون تو این چند روز اخیر گویا به قدری پیچیده شده که مسئولین علیرغم حمایتشون در هفته قبل از بنده در ارتباط با سخت گیری واسه تشکیل کلاس ها، امروز به این نتیجه رسیدند.

در مجموع به شرط برگزاری جبرانی این دو روز خبر خوبی واسه شما و حتی بنده خواهد بود. چرا که من واقعا نگران بودم با مشکل جسمی که واسم پیش اومده چجوری حاضر بشم سر کلاس هام. همچنین کیه که از استراحت بدش بیاد؟!

این رو هم تاکید کنم اصرار من فقط به دلیل این بوده که رسما از ثبت نام تا امروز دانشگاه و کلاس ها شکل کاملا رسمی بخودش نگرفته و واقعا گناه داره زمان و مکان و هزینه و ... هدر میره. من نمیگم با دیگران فرق دارم. ولی نگرانم که چه روزی خواهد بود که ما خودمون بدون هیچ اهرم فشاری بدونیم و بخواهیم تا روز آخر کلاس رو رسمی تشکیل بدیم و بعدش با خیال راحت بریم به زندگیمون برسیم.

ایشالا سال خوبی داشته باشید و تعطیلات رو به گونه ای بگذرونید که در نهایت از اون راضی باشید. حالا چه با درس و چه با تفریح و چه کار و ...

 

(هر کار و مشکلی راجع به پروژه و کاراموزی دارید ایمیل بزنید فورا جواب میدم)

 

 

 

 

 

 

[ سه شنبه 23 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]

دانشجویان زیر به دلیل عدم ثبت اولویت ها در پورتال زیتون از ساعت 12 امشب به بعد هیچ گونه ادعایی در رابطه با حذف درس پروژه نمی توانند داشته باشند. طبق تصمیم مدیریت دانشگاه و بدون دخالت بنده درس پروژه این عزیزان حذف می گردد :

رشته ای سی تی : آقایان مهدیزاده - صالحی - شمسی - خلج

[ سه شنبه 23 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]

دانشجویان زیر فقط تا 12 امشب فرصت دارند در سیستم ثبت نام اولیه پروژه رو انجام بدهند :

رشته ای سی تی : آقایان مهدیزاده - صالحی - شمسی - خلج[ دوشنبه 22 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
کلیه دانشجویانی که تا 5 شنبه 25 اسفند خودشون انتخابی از محل کاراموزی و استادش نداشته باشند به شکل حضوری، توسط آموزش استاد شون تععین میشه و بعدا بایستی محل کاراموزی رو با توافق ایشون انتخاب کنند.

[ یکشنبه 21 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
سلام

لطفا در طول روزهای باقیمانده هفته جاری مرتبا به سیستم زیتون بخش مدیریت پروژه سر بزنید و پیغام های مدیرگروه رو بررسی کنید و پاسخ مناسب بدید.

حالت های مختلف به شرح زیر است :


الف ) ممکنه بنده استاد (ترجیحا به ترتیب اولویت شما) و موضوع انتخابی شما رو تایید کرده باشم.

در این وضعیت شما باید بلافاصله با استاد خودتون کار رو شروع کنید و تا 15 فروردین استاد راهنمای شما یک صفحه به صورت چکیده ای از عنوان انتخابی به نام "پروپوزال" یا همون پیشنهاد پروژه رو وارد سیستم کنند و بعد از اون بقیه مراحل.ب) ممکنه استاد (ترجیحا به ترتیب اولویت شما) رو تایید کرده باشم ولی عنوان رو تایید نکنم. در این صورت بهتره بلافاصله با استاد انتخابی حداکثر تا 5 شنبه روی یک موضوع به توافق برسید و همون رو دوباره در سیستم زیتون ثبت کنید تا تایید کنم. در این موقعیت بد نیست از طریق ایمیل هم در ارتباط باشید.ج) ممکنه نه استاد تایید بشه و نه موضوع . باز هم شما موظفید تا 5 شنبه حداکثر، استاد های جدید و موضوع رو پیشنهاد بدید.


د) موضوع رو جالب ببینیم و تایید کنیم ولی استاد رو به دلایلی مثل ظرفیت یا عدم سازگاری موضوع با استاد تایید نکنیم. در این حالت از طریق ایمیل با من مشورت کنید تا ببینیم اولویت رو با موضوع بزاریم یا با استاد.کلا قصد دارم یکی از اولویت های سه گانه شما رو تایید کنم که ترجیحا اولویت اول یا دوم باشه و موضوع نهایی شما سازگار با استاد و رشته شما باشه. این رو هم عرض کنم قرار بود ترجیحا سه استاد مجزا انتخاب کنید. بعضا استاد های تکراری انتخاب کردند که مسلما انتخاب هاشون محدود شده از نظر من. مثلا کسی که فقط یک استاد رو سه بار انتخاب کرده از نظر من یک انتخاب داشته و اگر اون استاد ظرفیتش اجازه نده یا بهردلیل تایید نشه انتخاب استاد شما باید از اول انجام بشه.


در طول پروسه مذکور ایمیل بزنید به من. این بهترین راهه. البته در کنار ثبت در پورتال که قانونا باید انجام بدید. ایمیل که بزنید راحتتر روی موضوعات می تونیم بحث و انتخاب داشته باشیم. 


در مورد اینکه مایلید دو نفره کار کنید یا اینکه روی پروژه های بزرگ " ساخت روبات" یا "کنترل هوشمند بزرگراه" کار کنید هم حتما با ایمیل اطلاع بدید تا من تایید اگاهانه داشته باشم برای شما.


سعی کنید کار رو قبل از 5 شنبه انجام بدید. منم سعی دارم تا 3 شنبه شب فاز تایید یا عدم تایید اولیه رو انجام بدم. البته از الان هم شروع کردم و از بعضی از دوستان رو تایید کردم یا پیغام فرستادم برای رفع مشکل.

تاکید می کنم آموزش حذف می کنه اگر تا فردا ثبت نام اولیه نکنید و اگر تا 5 شنبه استاد و موضوع شما فیکس نشده باشه.

در ضمن دوستان زیر سریعتر ثبت نام کنند. بقیه عزیزان هم به این دانشجویان اطلاع رسانی کنند اگر میشناسند.

مخابرات : خانم کریمی

ای سی تی : آقایان مهدیزاده - صالحی - سلطان آبادی - شمسی - خلج


موفق باشید.

[ یکشنبه 21 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
دانشجویان عزیز

حتما تا 2 شنبه پس فردا 22 اسفند در سیستم مدیریت پروژه اولویت اساتید و موضوع مورد علاقه خودشون رو باید ثبت نام کنند.

تا آخر هفته هم بنده اساتید  رو نهایی می کنم. 

در مورد انتخاب نهایی موضوع هرچند کلیت موضوع از الان مشخص میشه ولی به محض اینکه استادتون مشخص شد بایستی با توافق ایشون به یک موضوع دقیق برسید و بنده رو مطلع کنید تا در سیستم ثبت کنم موضوع جزیی و دقیق رو.

انتخاب استاد رو حتما دقیق انجام بدید.

انتخاب موضوع رو هم ترجیحا دقیق و هدفمند انجام بدید که بعدا کمتر دردسر داشته باشیم.

[ شنبه 20 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
دانشجویان عزیز لطف کنند به طور جدی در کلاس های این هفته شرکت کنند. کلا ترم دوم ترم ضعیفیه و با تشکیل نشدن کلاس ها به دلیل آخر سال مشکلاتش چند برابر میشه. از اول که دو هفته ای حذف و اضافه ها رو دارم و ثبت نام. بعدش 4 شنبه سوری و نوروزو بعدشم که خسته ایم از تعطیلات نوروز! تازه برف و بارون بهمن و اسفند رو در نظر نگیریم.

به هر حال :

به شکل خاص بنده به اساتید گروه خودم اعلام کردم و ازشون خواستم حتما کلاس رو تشکیل بدهند.

و به شکل خاص تر کلاس های شخص بنده به ضکل جدی حتی با حضور 2 نفر یا بیشتر تشکیل میشه و واقعا عرض می کنم که درس داده شده تکرار نخواهد شد حتی اگر منجر به این بشه که تا آخر ترم هیچ کس هیچ چیز نفهمه.

این درست نیست که به این شکل بخواهیم کلاس تشکیل بدیم و با هم اینگونه صحبت کنیم و تهدید کنیم و کل کل کنیم. بخدا خود شما باید بدونید و یاد بگیرید که تا هفته آخر جدی تشریف بیارید و بعد از اون حدود 17 روز استراحت کنید. واقعا عیب کار از خود ماست. بعضی از دانشجویان سستی می کنند و نمیاند. بعضی اساتید دنبال لهانه هستند کلاس تشکیل نشه. بعضی دانشگاه ها تق و لق میکنند کلاس هاشون رو و بقیه دانشگاه ها هم کم کم این کار رو تکرار می کنند. 

ایشالا که همکاری می کنید و ما رو سربلند .

موفق باشید.

[ شنبه 20 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
سلام. کتاب شبکه رو از این سایت دانلود کنید. ممکنه بعضی لینک هاش نیاز به آنتی فیلتر داشته باشه. و اینکه ممکنه بعضی لینک هاش به دلیل فعال بودن آنتی ویروس باز نشه که لازمه آنتی ویروس رو ابتدا غیرفعال کنید.

http://www.aghazeh.com/computer-network-ebooks/229.html

[ شنبه 20 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
دانشجویان عزیز

حتما تا 2 شنبه پس فردا 22 اسفند در سیستم مدیریت پروژه اولویت اساتید و موضوع مورد علاقه خودشون رو باید ثبت نام کنند.

تا آخر هفته هم بنده اساتید  رو نهایی می کنم. 

در مورد انتخاب نهایی موضوع هرچند کلیت موضوع از الان مشخص میشه ولی به محض اینکه استادتون مشخص شد بایستی با توافق ایشون به یک موضوع دقیق برسید و بنده رو مطلع کنید تا در سیستم ثبت کنم موضوع جزیی و دقیق رو.

انتخاب استاد رو حتما دقیق انجام بدید.

انتخاب موضوع رو هم ترجیحا دقیق و هدفمند انجام بدید که بعدا کمتر دردسر داشته باشیم.

[ شنبه 20 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]

دانشجویان رشته های کارشناسی مخابرات و ای سی تی هر چه زودتر نسبت به تعیین اولویت استاد پروژه در سیستم زیتون بخش مدیریت پروژه اقدام فرمایند.


توضیحات :

گویا رمز ورود شما همان اطلاعات سیستم ژتون است. از واحد پژوهش سوال فرمایید.

در این سیستم شما بایستی سه استاد به ترتیب علاقه خود انتخاب نمایید.

هرچند سیستم اجازه می دهد نام اساتید را تکراری انتخاب کنید ولی بهتر است جهت انتقال دقیق علاقه خودتان به مدیر گروه به انتخاب فقط یک استاد اکتفا نکنید.

در بخش عنوان پروژه، عنوان مورد علاقه خودتان (چه از لیست پروژه های موجود اساتید و چه خارج از لیست) را وارد نمایید.

تعیین عنوان در این مرحله اجباری نیست.

حتما در صورتیکه اولویت شما و انتخاب شما از نظر مدیرگروه مورد تایید قرار نگرفت دوباره نسبت به تعیین اولویت دیگر اقدام نمایید.


لطفا در طول هفته جاری اقدام فرمایید تا در جلسه 5 شنبه بهتر و مفیدتر صحبت کنیم. هرچند تا 22 اسفند سیستم باز می باشد.


تبصره 1 : بهتر است کلیه فیلد ها را تکمیل کنید تا بتوانیم به شکل آگاهانه تری نسبت به تعیین استاد و موضوع شما اقدام کنیم. ولی مثلا اجباری در تعیین موضوع یا اینکه حتما سه نفر مختلف انتخاب گردد نیست.

تبصره 2 : (منظور از نام "دکتر شفیعی" در سیستم، پروفسور مسعود شفیعی دانشگاه امیرکبیر می باشد. لطفا اشتباه نفرمایید)

تبصره 3 : انتخاب 3 استاد مجزا بسیار منطقی تر از استاد تکراری است.


هرگونه سوال فعلا از واحد پژوهش انجام گردد.

[ دوشنبه 15 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
سلام.

دوستان عزیزی که پروژه رو ترم مهرماه با بنده  (و یا دکتر مسعود شفیعی) اخذ کرده اند روز 4 شنبه 17 اسفند از ساعت 11تا 17 به اینجانب ترجیحا طبق برنامه زمانبندی مراجعه فرمایند. 

هدف از این جلسه که به نوعی سومین جلسه گروهی محسوب میشه (علاوه بر مراجعات انفرادی دوستان) جمع بندی کارهای تحقیقاتی و بررسی فاز مقدماتی شبیه سازی (برای دوستانی که با بنده در باره شبیه سازی هماهنگی لازم را داشته اند ) و همچنین تعیین شبیه سازی برای دیگر دوستان می باشد.

ان شاء الله در این جلسه کلیات کار جهت شبیه سازی رو مشخص کنیم و بتونیم تا انتهای اسفند یک فیدبک اولیه از این موضوع داشته باشیم.

سعی کنید گزارشاتتون رو در قالب فایل دیجیتالی همراه داشته باشید تا در مورد نحوه فصل بندی موضوعات و ویرایش گزارش (بجز فصل شبیه سازی) نیز صحبت های نهایی رو انجام بدیم.

این نکته رو هم فراموش نکنید. نهایتا تا 20 فروردین باید مجوز دفاع صادر شده باشه و تا 31 فروردین دفاعیه انجام بشه. پس بهتره قبل از عید بدونید چه کم و کاستی هایی هست و در زمان مناسب نوروز به شکل آگاهانه و هدفمند به تکمیل نواقص و شبیه سازی ها بپردازید.

*** زمان بندی جهت مراجعه به ایمیل دانشجویان عزیز ارسال شده است.

*** حضور الزامی است و مشابه جلسات قبل بخشی از نمره شما می باشد.


[ یکشنبه 14 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
کلیه دانشجویانی که درس پروژه را در ترم بهمن (ترم جدید) اخذ نموده اند
 5 شنبه هفته جاری 18 اسفند ماه، از ساعت 15 تا 16
در ساختمان حکمت 20
جهت شرکت در جلسه توجیهی حضور یابند.

[ یکشنبه 14 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
دوستان عزیز تا 18اسفند اگر در ارتباط با محل کاراموزی پیشنهادی دارند اقدام کنند تا استاد مناسب تعیین بشه. بعد از این تاریخ استاد شما رو به شکل تصادفی انتخاب می کنیم و بقیه مراحل طبق مقررات انجام میشه.

[ یکشنبه 14 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
4 شنبه 17 اسفند

10 تا 11 مراجعات دانشجویی

11 تا 17 جلسات تخصصی پروژه کارشناسی مهرماه دانشجویان اینجانب

17تا 19 مراجعات دانشجویی


5 شنبه 18 اسفند

8 تا 13 کلاس کنترل خطی

13:30 تا 15 مراجعات دانشجویی

15 تا 16 جلسه توجیهی دانشجویان با مدیر گروه جهت پروژه های ترم بهمن (ترم جدید)

16 تا 18 کلاس شبکه انتقال داده

18 تا 19 مراجعات دانشجویی

[ یکشنبه 14 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
سلام.

دوستان عزیزی که پروژه رو ترم مهرماه با بنده  (و یا دکتر مسعود شفیعی) اخذ کرده اند روز 4 شنبه 17 اسفند از ساعت 11تا 17 به اینجانب ترجیحا طبق برنامه زمانبندی مراجعه فرمایند. 

هدف از این جلسه که به نوعی سومین جلسه گروهی محسوب میشه (علاوه بر مراجعات انفرادی دوستان) جمع بندی کارهای تحقیقاتی و بررسی فاز مقدماتی شبیه سازی (برای دوستانی که با بنده در باره شبیه سازی هماهنگی لازم را داشته اند ) و همچنین تعیین شبیه سازی برای دیگر دوستان می باشد.

ان شاء الله در این جلسه کلیات کار جهت شبیه سازی رو مشخص کنیم و بتونیم تا انتهای اسفند یک فیدبک اولیه از این موضوع داشته باشیم.

سعی کنید گزارشاتتون رو در قالب فایل دیجیتالی همراه داشته باشید تا در مورد نحوه فصل بندی موضوعات و ویرایش گزارش (بجز فصل شبیه سازی) نیز صحبت های نهایی رو انجام بدیم.

این نکته رو هم فراموش نکنید. نهایتا تا 20 فروردین باید مجوز دفاع صادر شده باشه و تا 31 فروردین دفاعیه انجام بشه. پس بهتره قبل از عید بدونید چه کم و کاستی هایی هست و در زمان مناسب نوروز به شکل آگاهانه و هدفمند به تکمیل نواقص و شبیه سازی ها بپردازید.

*** زمان بندی جهت مراجعه به ایمیل دانشجویان عزیز ارسال شده است.

*** حضور الزامی است و مشابه جلسات قبل بخشی از نمره شما می باشد.


[ یکشنبه 14 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
سلام


درس فناوری اطلاعات 2 حذف نشد و قرار شد 8 جلسه (جلسات محدود) برگزار بشه.


گروه های آزمایشگاه مخابرات که تعدادشون 2 یا 3 نفر بود ادغام شد در گروه های روز 2 شنبه و یا 4 شنبه. برای هر دانشجو که امکان داشت 4 شنبه گذاشتیم وگرنه بردیم 2 شنبه.


گروه 1 نفره آزمایشگاه میکرو رشته کنترل نیز در گروه دیگر ادغام شد.


دو گروه کارگاه الکترونیک ادغام گردید.


گروه ساعت 5:15 کارگاه نوری هم برای رشته مخابرات و هم رشته ای سی تی حذف و ادغام در گروه های مناسب همان روز گردید.


ازمایشگاه الکترونیک کاردانی تغییر ساعت در همان روز یافت.


مخابرات نوری، مایکروویو، ساختمان داده و مدار منطقی به شکل کامل 16 جلسه با همین تعداد ثبت نامی برگزار می گردد.


اگر مشکل یا اعتراضی هست به اموزش جهت حذف درس مراجعه کنید. در توان من این بود که به هر شکل شده درستون توسط آموزش حذف نشه.


لازم به ذکر است هر ترم توسط مدیریت دانشگاه از مدیران گروه خواسته میشه که گروه های کم تعداد به شکل ادغام در گروه های دیگه و یا نهایتا حذف گروه از لیست گروه ها حذف بشه. این تصمیم شخصی بنده نیست.

[ شنبه 13 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]

آزمایشگاه مدارهای منطقی به درخواست اکثریت دانشجویان به روز سه شنبه ساعت 13 تا 15 منتقل گردید.

دانشجویانی که مشکل دارند می توانند این درس را حذف کنند.


[ شنبه 13 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
کلیه دانشجویانی که درس پروژه را در ترم بهمن (ترم جدید) اخذ نموده اند
 5 شنبه هفته جاری 18 اسفند ماه، از ساعت 15 تا 16
در ساختمان حکمت 20
جهت شرکت در جلسه توجیهی حضور یابند.

[ شنبه 13 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]

آزمایشگاه مدار الکتریکی کاردانی ای سی تی شنبه 10 تا 12 مهندس رمضانی

آزمایشگاه مدار منطقی کاردانی ای سی تی شنبه 8 تا 10 مهندس رمضانی

[ دوشنبه 8 اسفند1390 ] [ ] [ مدیر گروه ]
          مطالب قدیمی‌تر >>

.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ، جهت ارتباط و تعامل دانشجويان با اينجانب در رابطه با مسائل آموزشی می باشد.
  • قالب وبلاگ
  • گسیختن